Novinky

Konferenční stolek K 92 NOVINKA
Cena od: 4 955,-Kč

Originální konferenční stolek K 92 svým moderním vzhledem zútulní váš obývací pokoj. Je vyrobený z MDF bílo černý lesk (pouze toto provedení).

Konferenční stolek K 93 NOVINKA
Cena: od 4 421,-Kč

Elegance a styl, to je konferenční stolek K 93. Moderní provedení stolku příjemně oživí váš obývací pokoj. Stolek je vyrobený z MDF wenge, sklo 1cm (pouze toto provedení).

Konferenční stolek K 94 NOVINKA
Cena. od 4 791,-Kč

Elegantní stolek K 94 je vyrobený v kombinaci MDF bílý lesk a  skla 1 cm (pouze toto provedení). Svým designem zapadne do každého moderního obýváku.

Matrace Swiss adaptive
Cena: od 9 920,- Kč AKCE

PŘI ZAKOUPENÍ MATRACE SWIS superior DOSTANETE POLŠTÁŘ PARIS JAKO DÁREK.
Jedna z mála matrací na trhu s nosností 190 kg. Tvrdá exkluzivní matrace se švýcarské pěny EvoPoreHRC - pěna je vysoce elastická s revoluční stálostí všech parametrů při změnách teploty a vlhkosti. Vrchní a spodní strana má antidekubitní prořez pro dokonalý odvod přebytkového tepla a šetrné podepření páteře. Z každé strany je na jádru deska z kokosového vlákna pro vyztužení matrace. NOSNOST MATRACE 190 KG. ZÁRUKA 5 LET.

 

CO JE AQUACLEAN?

Technologie Aquaclean je revoluční povrchová úprava, která umožňuje odstranit skvrny pouze pomocí vody. Údržba je tak velmi jednoduchá a skvrny odstraníte za minimum času.

Aquaclean pomáhá odstraňovat většinu skvrn vzniklých v domácnosti (víno, inkoust, omáčky, tuk, bláto, čokoláda, krém atd.), usnadní vám tak život a vy získáte více času na důležité věci.

JAK FUNGUJE AQUACLEAN?

AquacelanTechnology je pokročilá ochrana vaší čalouněné sedačky. Tato úprava pokrývá jednotlivá vlákna neviditelnou molekulární vrstvou, která zabrání proniknutí nečistot do látky.

 

Rádi vám všechny látky s touto jedinečnou technologií předvedeme a pomůžeme vám při jejich výběru. 

Další informace o této technologii se můžete dozvědět na www.aquaclean.com 

 

 

Sedací souprava INGA
Zaváděcí cena: od 31 480,- Kč - NOVINKA

Moderní, variabilní a velmi pohodlná sedací souprava, která zaujme svými tvary a širokou řadou nabízených prvků. Polohovací podhlavníky jsou nejen velmi moderním prvkem, ale také významnou mírou přispívají k vysokému komfortu sezení.