Nábytek pro děti a studenty

Sedací vak DIVAN
Cena: 2 880,-Kč

Sedací vak DIVAN v optimálním tvaru pro pohodlné sezení. Je vybaven poutkem pro snadnou manipulaci a dvojitým uzávěrem, díky kterému lze sypký polystyren odebírat nebo doplňovat a přizpůsobit tak vak potřebám uživatele.

Psací stůl C 065
Cena: 4 519,-Kč

Stůl je vyrobený z voštiny 3,8 cm, lamino 1,8 mm, ABS 0,2 cm, chromová úchytka (povrchová úprava satin).Stůl má výsuv  pro klávesnici, zásuvky je možné umístit na pravé nebo levé straně. Možnost výběru z více dekorů.

Válenda OTOMAN
Cena: od 5 590,-Kč

Oblíbená válenda s úložným prostorem, čelem a pevně přičalouněnou matrací. Možnost výběru ze tří variant matrací - lamelový rošt + vrstvená matrace, pevná deska + PUR pěna nebo pružinová matrace. K válendě si můžete objednat dekorační polštáře. Pokud vám nebude vyhovovat rozměr válendy nebo tvar čela rádi vám válendu upravíme podle vašeho přání.

Jednolůžko Dream 1
Cena: od 4 410,.-Kč

Jednolůžko Dream je vyrobeno z kvalitního lamina o síle 25 a 36 mm, hrany jsou olepeny 2 mm ABS hranou. Postel se vyrábí v šířce 80 a 90 cm. Možnost výběru ze dvou výšek 45 a 50 cm. Pohodlná a praktická postel Dream je vhodná i pro seniory a osoby s pohybovým omezením. K postelím si můžete objednat úložné prostory, zásuvku nebo přistýlku.

Jednolůžko N 139
Cena: od 2 880,-Kč

Pevná kvalitní postel N 139 je vyrobena z lamina. Svou konstrukcí je vhodná i pro seniory. Předností nábytku je snadná údržba a dlouhá životnost. Velký výběr dekorů vám usnadní sladění postele s ostatním nábytkem.

Jednolůžko N 141
Cena: od 2 880,-Kč

Kvalitní pohodlné jednolůžko N 141 je vyrobeno z lamina. Svou konstrukcí je vhodné i pro seniory a osoby s pohybovým omezením. Předností nábytku je snadná údržba a dlouhá životnost. Široká nabídka dekorů vám usnadní výběr jednolůžka tak, aby co nejlépe zapadalo do vašeho interiéru.

Jednolůžko Dream 4
Cena: od 5 859,-Kč

Postele Dream nabízí širokou škálu jednolůžek, dvojlůžek a příslušenství.Výška bočnice je 45 nebo 50 cm, což umožňuje snadné a pohodlné vstávání. Jednolůžko se vyrábí v šířce 80 a 90 cm. Postel Dream 4 má praktické vysoké boční čelo. Postele jsou vyrobeny z kvalitního lamina tloušťky 36 a 25 mm, což zaručuje stabilní a pevnou konstrukci. Hrany jsou olepeny odolnou, 2 mm silnou ABS hranou.

Přistýlka Dream
Cena: od 2 530,-Kč

Přistýlka je vhodná ke všem jednolůžkům Dream. Přistýlka Dream poslouží jako praktické lůžko v menších pokojích, vhodná i na každodenní spaní. Matrace pro přistýlku 195 x 80 x max. 17 cm.

Zásuvkový Box Dream
Cena: od 4 460,-Kč

Zásuvkový box je možné použít pod všechny typy jednolůžek Dream. Zásuvky jsou osazeny kuličkovým plnovýsuvem s nosností 30 kg.

Postel Matyáš 1
Cena: od 2 960,- Kč

Postel Matyáš je vyrobena z LDTD tl.18 mm, zapuštění matrace a roštu je 9 cm, šířka dvířek je 65 cm, šířka police je 66,5 cm, za dvířky není police. Hloubka úložného prostoru u police i za dvířky je 29 cm. Nábytek z lamina vyniká jednoduchou údržbou a dlouhou životností.

Postel Matyáš 2
Cena: od 3 520,-Kč

Postel Matyáš je vyrobena z LDTD tl.18 mm, zapuštění matrace a roštu za předním čelem je 9 cm, šířka dvířek je 65 cm, šířka police je 66,5 cm, za dvířky není police. Hloubka úložného prostoru u police i za dvířky je 29 cm. Postel Matyáš 2 má zvýšené bočnice ze tří stran. Nábytek Z lamina se snadno udržuje a má dlouhou životnost.

Postel Matyáš 3
Cena od 3 635,-Kč

Postel Matyáš je vyrobena z LDTD tl.18 mm, zapuštění matrace a roštu za předním čelem v nejnižším bodě je 9 cm, šířka dvířek je 65 cm, šířka police je 66,5 cm, za dvířky není police. Hloubka úložného prostoru u police i za dvířky je 29 cm. Postel Matyáš 3 je určená pro menší děti přední zvýšená bočnice slouží jako zábrana. Nábytek z lamina má dlouhodobou životnost a snadno se udržuje.

Jednolůžko Dream 2
Cena: od 5 125,-Kč 

Jednolůžko Dream je vyrobeno z kvalitního lamina o síle 25 a 36 mm, hrany jsou olepeny 2 mm ABS hranou. Postel se vyrábí v šířce 80 a 90 cm. Možnost výběru ze dvou výšek 45 a 50 cm. Pohodlná a praktická postel Dream je vhodná i pro seniory a osoby s pohybovým omezením. Postel má praktické zvýšené boční čelo.

Jednolůžko Dream 5
Cena: od 5 638,-Kč

Postele Dream nabízí širokou škálu jednolůžek, dvojlůžek a příslušenství.Výška bočnice je 45 nebo 50 cm, což umožňuje snadné a pohodlné vstávání. Jednolůžko se vyrábí v šířce 80 a 90 cm. Postel Dream 5 má praktické čela ze tří stran. Postele jsou vyrobeny z kvalitního lamina tloušťky 36 a 25 mm, což zaručuje stabilní a pevnou konstrukci. Hrany jsou olepeny odolnou, 2 mm silnou ABS hranou.

Úložný prostor Dream
Cena: od 2 387,-Kč

Úložný prostor je vhodný pod všechny typy jednolůžek Dream. Úložný prostor lze použít jen v kombinaci s výklopným roštem. Vyrábí se ve dvou výškách.

Rozkládací postel Flexi A
Cena: od 14 140,-Kč

Postel Flexi je ideální řešení do malého bytu, garsonky, chaty, chalupy, vhodné do dětských a studentských pokojů…
Rozkládací postel FLEXI – přes den pohovka, v noci kvalitní dvojlůžko.

Postele Flexi vyrábíme ve dvou variantách:
FLEXI A - se zvýšeným bokem ( možno volit pravou nebo levou variantu )
FLEXI B - s nízkými boky

Poschoďová dvojpostel B 402
Cena: 13 594,-Kč

Poschoďová postel B 402 Honzík - materiál je masiv smrk s povrchovou úpravou. Cena včetně zásuvek, matrace a laťkového roštu. 

Rozkládací postel Flexi B
Cena: od 13 821,-Kč

Postel Flexi je ideální řešení do malého bytu, garsonky, chaty, chalupy, vhodné do dětských a studentských pokojů…
Rozkládací postel FLEXI – přes den pohovka, v noci kvalitní dvojlůžko.
Postele Flexi vyrábíme ve dvou variantách:
FLEXI A - se zvýšeným bokem ( možno volit pravou nebo levou variantu )
FLEXI B - s nízkými boky