Ušáky

Ušák PRINC
Cena: od 6 960,-Kč

Ušák Princ svou jednoduchostí lehce zapadne do vašeho interieru a stane se jeho plnohodnotnou součástí. Ušák s pružinovým sedákem - bez polohování. K ušáku si můžete objednat taburet (pevný nebo úložný).

Ušák ATLANTIS
Cena: od 7 600,- Kč

Ušák Atlantis je zárukou kvalitního odpočinku. Ušák Atlantis si můžete objednat jako samostatný prvek nebo může být doplnění k sedací soupravě Atlantis. Ušák vyrábíme ve dvou provedeních - jako pevný (může mít úložný prostor ve formě zásuvky) nebo jako polohovací (elektrický nebo mechanický).

Ušák LUX polohovací 
Cena: od 13 100,-Kč ( mechanický)
          od 17 250,-Kč (elektrický)

Polohovací ušáky jsou jedním z nejpohodlnějších kusů nábytku. Polohovací ušák si můžete přizpůsobit podle vašich aktuálních potřeb. Ušák Lux si lze objednat jako samostatný prvek, nebo jako doplněk k sedací soupravě Lux. Ušák vyrábíme ve dvou provedeních - polohovací (elektrický nebo mechanický).

Ušák CLUB
Cena: od 7 260,-Kč

Jestliže vaše domácnost oplývá klasickým stylem, určitě  vás osloví ušák Club. Ušák s pružinovým sedákem - bez polohování. K ušáku si můžete objednat taburet Club (pevný nebo úložný).

Ušák LUX
Cena: od 7 930,-Kč 

Ušák Lux je zárukou komfortu a elegantního vzhledu. Se správně zvoleným potahem vám oživí každý interier. Dřevěné doplňky dodávají ušáku na zajímavosti. Ušák Lux si můžete objednat jako samostatný prvek, nebo jako doplněk k sedací soupravě Lux.