Sedací soupravy

Sedací souprava INGA
Zaváděcí cena: od 31 480,- Kč - NOVINKA

Moderní, variabilní a velmi pohodlná sedací souprava, která zaujme svými tvary a širokou řadou nabízených prvků. Polohovací podhlavníky jsou nejen velmi moderním prvkem, ale také významnou mírou přispívají k vysokému komfortu sezení.

Sedací souprava KARMEN
Cena: od 27 800,-Kč

Sedací souprava Karmen má netradiční tvar. Opěrák tvoří volné polštáře. Pokud hledáte moderní design, Karmen bude pro vás správnou volbou.  Sedací soupravu vyrábíme v levém a pravém provedení s úložným prostorem.

Sedací souprava ROXA
Cena: od 26 270,-Kč

Sedací souprava se svým tvarem a designem hodí do moderního i klasicky zařízeného bytu. Je vhodná i do menších prostor, má zaoblené područky, opěrák tvoří odnímatelné polštáře z pur pěny.

Sedací souprava VIKI
Cena: od 29 720,-Kč

Přímočaré tvary sedací soupravy Viky snadno zapadnou do moderního bytu. Sedací soupravu vyrábíme jako rohovou sestavu nebo samostatně stojící solitery - křeslo, dvojkřeslo, trojkřeslo.

Sedací souprava KELLY
Cena: od 25 570,-Kč

Celočalouněná sedací souprava klasických zaoblených tvarů s vysokou variabilitou jednotlivých sestav. Komfort sezení zaručuje pevný sedák.

Moderní sedací souprava

Sedací souprava KALMA
Cena: od 26 320,- Kč

Kalma rohová je nadčasová moderní celočalouněná sedací souprava s vysokou variabilitou jednotlivých sestav. Je vhodná do moderně i klasicky zařízeného bytu. Opěráky tvoří volné polštáře z polyuretanových pěn, což umožňuje zvětšení plochy při rozložení.

Sedací souprava KALMA
Cena: od 20 650,-Kč

Kalma je velice oblíbená sedací souprava hodící se do moderního i klasicky zařízeného obývacího pokoje. Moderní a praktická celočalouněná sedací souprava s vysokou variabilitou jednotlivých sestav zaručuje pohodlné sezení. Opěráky tvoří volné polštáře polyuretanových pěn, což umožňuje zvětšení plochy při rozložení.

Sedací souprava DIXI
Cena: od 33 700,-Kč

Elegantně a vkusně sladěné tvary sedací soupravy Dixi osloví zákazníky, kteří si chtějí zařídit byt v moderním stylu. Sezení s polohovatelnými opěrkami nabízí skvělé pohodlí a praktičnost.

Sedací souprava LUX
Cena: od 31 810,-Kč

Elegantní sedací souprava Lux je ideální volbou při zařizování interiéru v klasickém stylu, zejména zásluhou ladně zaoblených tvarů a vkusných dřevěných doplňků. Komfort sezení zaručuje vyšší pevný sedák a vysoký opěrák.

rohová sedací souprava

Sedací souprava Atlantis
Cena: od 26 880,- Kč

Atlantis je pohodlná sedací souprava klasických tvarů s vysokou variabilitou jednotlivých sestav. Komfort sezení zaručuje vyšší pevný sedák a opěrák s bederní opěrkou.

Sedací souprava LAGUNA
Cena: od 26 210,-Kč

Stylová sedací souprava s vysokými opěráky poskytuje kvalitní oporu při sezení. Prošití potahu zvýrazňuje eleganci zaoblených tvarů. Laguna, sedací souprava klasických tvarů s vysokou variabilitou jednotlivých sestav.

Sedací souprava TINA
Cena: od 22 360,-Kč

Se sedací soupravou Tina získáte mnoho míst na sezení, relaxaci a spánek. Je vhodná do moderně zařízeného bytu a  svou velikostí bude dominantou vašeho obývacího pokoje.

Sedací souprava VAKANTI
Cena: od 20 200,- Kč

S touto pohodlnou sedací soupravou Vakanti, vytvoříte z každého obýváku příjemné moderní místo. Zajímavým prvkem u sedací soupravy je úložný prostor v područce, který máte vždy při ruce.

Sedací souprava Iris

Sedací souprava IRIS
Cena od: 18 710,-Kč

Potřebujete novou sedací soupravu? Pořiďte si sedačku Iris, která je vhodná i do menšího bytu. Svým tvarem zapadne do moderního i klasicky zařízeného obývacího pokoje. Opěráky tvoří volné polštáře, které můžete při rozložení odejmout, a tak si zvětšit lůžko vhodné i pro trvalé spaní.

Sedací souprava MONTANA
Cena: od 23 480,-Kč

Montana je sedací souprava  mimořádné kvality, určená pro trvalé spaní. Tato sedací souprava splňuje vše, co očekáváte od kvalitního českého nábytku a je jedinečným řešením pohodlného sezení a kvalitního spánku do malých prostor. 

Sedací souprava CITY
Cena: od 27 280,-Kč

City je sedací souprava klasických tvarů, s možností rozkládání pro příležitostné spaní. Celočalouněná sedací souprava se vyrábí jako samostatně stojící solitery -  křeslo, dvojkřeslo, trojkřeslo, s rozkladem nebo úložným prostorem.

Sedací souprava NIKÉ
Cena: od 15 400,-Kč

Sedací souprava Niké vás zaujme svým jednoduchým moderním tvarem. Její předností je velký úložný prostor, plnohodnotné jednolůžko, které získáte jen odejmutím volných polštářů. Pokud potřebujete využít dvojlůžko, stačí jen otočit relaxový díl a přisunout taburet VHODNÉ NA TRVALÉ SPANÍ.

pohodlná  rohová sedací souprava

Sedací souprava KOS
Cena od: 22 600,-Kč

Chcete si zařídit byt tak, aby působil útulně? V tom případě vás může zaujmout sedací souprava Kos, která svými tvary navodí domácí pohodlí. Celočalouněná sedací souprava klasických tvarů s vysokou variabilitou jednotlivých sestav. Komfort sezení zaručuje pevný sedák a vyšší područky.