Pohovky

Válenda DINO
Cena: od 7 870,-Kč

Pohovka s úložným prostorem, dvěma čely a polohováním pod hlavou. Zajímavým prvkem u pohovky Dino je výsuvný noční stolek. U malého čela si můžete zvolit levé nebo pravé provedení. Matrace (PUR pěna) je pevně přičalouněná.

Pohovka AMITY
Cena: od 12 400,-Kč

Velmi oblíbená pohovka Amity vám nabízí pohodlné sezení běhen dne a zároveň pohodlné jednolůžko nebo při rozložení dvojlůžko v noci. Příjemné sezení získáte přidáním polštářů. Kvalitní spánek vám zaručí lamelový rošt vložený do kovového rámu a vrstvená matrace. Výhodou je velký úložný prostor a možnost výběru levé nebo pravé područky. Rozkládací postele jsou ideálním řešením spaní v malém interiéru. Na přání zákazníka lze pohovku vyrobit i bez područky nebo s jiným typem područky nebo čela.

Pohovka ROLO
Cena: od 14 090,-Kč

Svým moderním designem vám pohovka Rolo přinese útulnost do vašeho domova. Rolo je rozkládací pohovka s výsuvným, otočným úložným prostorem, vrstvenou matrací. Vhodná pro časté spaní. Jednoduchou manipulací lze vytvořit dvojlůžko. Součástí pohovky je 5 ks polštářů. 

Pohovka BÁRA
Cena: od 7 250,-Kč

Pohovka Bára vám nabízí pohodlné místo na odpočinek. Rozkládací pohovka Bára je vhodná na trvalé spaní, má úložný prostor. Jednoduchou manipulací lze vytvořit dvojlůžko. Součástí pohovky jsou dva dekorační polštáře a dva polštáře tvořící volné područky.

Pohovka PZ 85
Cena: od 11 110,-Kč

PZ 85 je stylová funkční pohovka s rozkládáním, úložným prostorem, čelem a opěrnou matrací.  Polštářky (nebo podhlavníky) jsou součástí pohovky. Pohovka PZ 85 je ideálním řešením do malého interiéru nebo garsonky. Poskytují maximální komfort spánku na kvalitní matraci (PUR pěna)  - pohodlná pohovka přes den a  lůžko v noci s možností rozložení na dvojlůžko, výhodou je i velký úložný prostor.

Pohovka PZ 90
Cena: od 11 910,-Kč

PZ 90 je stylová funkční pohovka s rozkládáním, úložným prostorem, čelem, područkami a opěrnou matrací.  Polštářky (nebo podhlavníky) jsou součástí pohovky. Pohovka PZ 90 je ideálním řešením do malého interiéru nebo garsonky. Poskytují maximální komfort spánku na kvalitní matraci (PUR pěna)  - pohodlná pohovka přes den a  lůžko v noci s možností rozložení na dvojlůžko. Výhodou je i velký úložný prostor.