Obývací stěny

Prvky VENEZIA

Z prvků Venezia si poskládáte sestavy  přesně podle svých požadavků na prostor, design. Nábytková sestava Venezia má široké uplatnění jako zařízení do ložnice, obývacího pokoje, dětského a studentského pokoje.

Obývací stěna AURÉLIA
Cena: od 19 572,- Kč
Sestava je z laminomateriálu barva kaštan (korpusy), čelní plochy kaštan. Prvky AURÉLIA lze libovolně kombinovat a vytvořit tím jakoukoliv sestavu různé velikosti nebo se mohou použít jako samostatně stojící solitery. 

Obývací stěna XÉNIA
Cena: od 18 900,- Kč
Sestava je z laminomateriálu barva bardolino (korpusy), čelní plochy jasmín vysoký lesk,  úchytky porta 128, noha AL 60 x 60 x 60.  Prvky XÉNIA lze libovolně kombinovat a vytvořit tím jakoukoliv sestavu různé velikosti nebo se mohou použít jako samostatně stojící solitery.

Obývací stěna XÉNIA
Cena: od 16 212,- Kč

Sestava je z laminomateriálu barva ořech (korpusy), čelní plochy bílá lesk. Prvky XÉNIA lze libovolně kombinovat a vytvořit tím jakoukoliv sestavu různé velikosti nebo se mohou použít jako samostatně stojící solitery.

Obývací stěna PARIS 
Cena: od 23 380,- Kč
Sestava je z laminomateriálu barva cortina grey (korpusy), čelní plochy cortina grey. Prvky PARIS  lze libovolně kombinovat a vytvořit tím jakoukoliv sestavu různé velikosti nebo se mohou použít jako samostatně stojící solitery.

Obývací stěna PORTO
Cena: od 20 860,-Kč

Sestava je z laminomateriálu barva kaštan (korpusy i přední plochy). Prvky PORTO lze libovolně kombinovat a vytvořit tím jakoukoliv sestavu různé velikosti nebo se mohou použít jako samostatně stojící solitery.

23. 940,-Kč

Obývací stěna PARIS "38"
CENA: od 23 940,- Kč

Sestava je z laminomateriálu barva black (korpusy), čelní plochyblack. Prvky PARIS "38"  lze libovolně kombinovat a vytvořit tím jakoukoliv sestavu různé velikosti nebo se mohou použít jako samostatně stojící solitery.

Obývací stěna PANAMA
Cena: od 16 772,- Kč

Sestava je z laminomateriálu barva bardolino (korpusy), čelní plochy jasmín. Prvky PANAMA lze libovolně kombinovat a vytvořit tím jakoukoliv sestavu různé velikosti nebo se mohou použít jako samostatně stojící solitery.

Obývací stěna CALIFORNIA
Cena: od 26 852,- Kč

Sestava je z laminomateriálu barva bardolino brown (korpusy), čelní plochy jasmín lesk. Prvky CALIFORNIA lze libovolně kombinovat a vytvořit tím jakoukoliv sestavu různé velikosti nebo se mohou použít jako samostatně stojící solitery.

Obývací stěna DALAS
Cena: od 13 412,- Kč

Sestava je z laminomateriálu barva cortina black (korpusy), čelní plochy cortina black. Prvky DALAS lze libovolně kombinovat a vytvořit tím jakoukoliv sestavu různé velikosti nebo se mohou použít jako samostatně stojící solitery.

Obývací stěna DAKOTA "38"
Cena: od 22 092,- Kč

Sestava je z laminomateriálu barva dub star (korpusy), čelní plochy dub star. Prvky DAKOTA "38"  lze libovolně kombinovat a vytvořit tím jakoukoliv sestavu různé velikosti nebo se mohou použít jako samostatně stojící solitery.

Obývací stěna DALAS "38"
Cena: od 19 572,-Kč

Sestava je z laminomateriálu barva black (korpusy), čelní plochy black. Prvky DALAS "38"  lze libovolně kombinovat a vytvořit tím jakoukoliv sestavu různé velikosti nebo se mohou použít jako samostatně stojící solitery.

Obývací stěna ALABAMA
Cena: od 18 172,- Kč

Sestava je z laminomateriálu barva dub star (korpusy), čelní plochy dub star. Prvky ALABAMA lze libovolně kombinovat a vytvořit tím jakoukoliv sestavu různé velikosti nebo se mohou použít jako samostatně stojící solitery.

Obývací stěna CÉLINE 
Cena: od 25 172,-Kč

Sestava je z laminomateriálu barva bardolino  (korpusy), čelní plochy bardolino. Prvky CÉLINE  lze libovolně kombinovat a vytvořit tím jakoukoliv sestavu různé velikosti nebo se mohou použít jako samostatně stojící solitery.

Obývací stěna DALAS
Cena: od17 500,- Kč

Sestava je z laminomateriálu barva bílá (korpusy), čelní plochy bílá. Prvky DALAS  lze libovolně kombinovat a vytvořit tím jakoukoliv sestavu různé velikosti nebo se mohou použít jako samostatně stojící solitery.

Obývací stěna INDIANA
Cena: od 23 772,- Kč

Sestava je z laminomateriálu barva dub star (korpusy), čelní plochy dub star. Prvky INDIANA lze libovolně kombinovat a vytvořit tím jakoukoliv sestavu různé velikosti nebo se mohou použít jako samostatně stojící solitery.

Obývací stěna PEKING
Cena: od 21 252,-Kč

Sestava je z laminomateriálu barva bardolino brown (korpusy), čelní plochy jasmín vysoký lesk. Prvky PEKING lze libovolně kombinovat a vytvořit tím jakoukoliv sestavu různé velikosti nebo se mohou použít jako samostatně stojící solitery.

Obývací stěna MELÁNIE
Cena: od 20 636,- Kč

Sestava je z laminomateriálu barva bardolino (korpusy), čelní plochy bílá. Prvky MELÁNIE lze libovolně kombinovat a vytvořit tím jakoukoliv sestavu různé velikosti nebo se mohou použít jako samostatně stojící solitery.