Rošty

Lamelový rošt Triple T12
Cena: od 3 180,-Kč


Lamelový rošt s předpjatými lamelami. Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší pevnost) bukového dřeva. Lamely jsou ze dřeva sibiřské břízy a v počtu 42 ks zajistí maximální kopírování matrace potažmo pak těla uživatele. Rošt disponuje nastavením tuhosti ve střední části – díky posuvným „opaskům“ a zdvojeným lamelám. Pouzdra jsou nejen výkyvná, ale i zvýšená, takže s matrací mnohem lépe spolupracují. Středový stabilizační popruh zabrání prolomení lamely při extrémním bodovém zatížení. Rám i lamely roštu jsou opatřeny karbonovou fólií, která dřevěné části lépe chrání proti atmosférickým vlivům a zároveň je šetrnější k potahu matrace. nepolohovatelný, T12. Lamelový rošt je impregnován 100% levandulovým vonným olejem.

Lamelový rošt Triple mobil T12
Cena: od 13 296,-Kč

Luxusní lamelový rošt Triple Mobil T12 je dokonale přizpůsobivý 5 polohový motorový rošt na dálkové ovládání s elektrickým pohonem. Považuje se za velmi přizpůsobivý rošt, který splňuje požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.  Lamelový 3 zónový rošt s předpjatými lamelami. Rám roštu je vyroben z vrstveného bukového dřeva, které zajistí větší pevnost roštu.Lamely jsou ze dřeva sibiřské břízy v počtu 42 kusů zajistí maximální kopírování matrace. Rošt disponuje nastavením tuhosti u 12 kusů lamel (T12) ve střední / bederní části díky posuvným „jezdcům“ a zdvojeným lamelám. Trojitá pouzdra jsou nejen výkyvná, ale i zvýšená, takže s matrací mnohem lépe spolupracují. Středový stabilizační popruh zabrání prolomení lamely při extrémním bodovém zatížení.

Lamelový rošt  DOUBLE mobil T5
Cena: od 4 297,-Kč AKCE

Double mobil T5 elektrický polohovatelný lamelový rošt, 2H-2N-T5. Pohodlí za akční cenu ocení každý kdo si chce zpříjemnit chvilky odpočinku. Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší pevnost) bukového dřeva. Lamely jsou ze dřeva sibiřské břízy. Rošt disponuje nastavením tuhosti ve střední části – díky posuvným „opaskům“ a zdvojeným lamelám. Středový stabilizační popruh zabrání prolomení lamely při extrémním bodovém zatížení. Zpevňující popruh uprostřed, pouzdra výkyvná, gumová, zdvojen.

Lamelový rošt DOUBLE EXPERT T5
Cena: od  1 798,-Kč AKCE

Double expert T5  lamelový rošt je v oblasti hlavy i nohou manuálně polohovatelný s předpjatými lamelami. Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší pevnost) bukového dřeva. Lamely jsou ze dřeva sibiřské břízy. Rošt disponuje nastavením tuhosti ve střední části – díky posuvným „opaskům“ a zdvojeným lamelám. Středový stabilizační popruh zabrání prolomení lamely při extrémním bodovém zatížení. Polohovatelný, hlava-nohy-T5, zpevňující popruh uprostřed. Pouzdra jsou výkyvná, gumová, zdvojená.

Lamelový rošt DOUBLE T5
Cena: od 1 140,-Kč AKCE

Double T5   lamelový rošt s předpjatými lamelami. Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší pevnost) bukového dřeva. Lamely jsou ze dřeva sibiřské břízy. Rošt disponuje nastavením tuhosti ve střední části – díky posuvným „opaskům“ a zdvojeným lamelám. Středový stabilizační popruh zabrání prolomení lamely při extrémním bodovém zatížení. Zpevňující popruh uprostřed, pouzdra výkyvná, gumová, zdvojen.

Lamelový rošt DOUBLE NV
Cena: od 2 330,-Kč AKCE

Double NV v oblasti hlavy i nohou manuálně polohovatelný lamelový rošt s předpjatými lamelami. Systém umožňující přístup do úložného prostoru zdvihnutím polohovací části. Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší pevnost) bukového dřeva. Lamely jsou ze dřeva sibiřské břízy. Rošt disponuje nastavením tuhosti ve střední části – díky posuvným „opaskům“ a zdvojeným lamelám. Středový stabilizační popruh zabrání prolomení lamely při extrémním bodovém zatížení. Polohovatelný, H-N-T5, zpevňující popruh uprostřed. Vhodný pro postele s úložným prostorem - přístup od noh.. Pouzdra jsou výkyvná, gumová, zdvojená.

Lamelový rošt DOUBLE BV
Cena: od 2 330,-Kč AKCE

Double BV   lamelový rošt s předpjatými lamelami. S bočním výklopem  - systém umožňující přístup do úložného prostoru z boku.Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší pevnost) bukového dřeva. Lamely jsou ze dřeva sibiřské břízy. Rošt disponuje nastavením tuhosti ve střední části – díky posuvným „opaskům“ a zdvojeným lamelám. Středový stabilizační popruh zabrání prolomení lamely při extrémním bodovém zatížení. Zpevňující popruh uprostřed, boční výklop, pouzdra výkyvná, gumová, zdvojená. Vhodný pro postele s úložným prostorem přístup z boku.  

Laťkový rošt 5220 
Cena: od 750,-Kč

Cenově výhodný pevný laťkový rošt vhodný do všech typů postelí. Rošt v rámu do postele o rozměru 90 x 200 cm. Kvalitní provedení roštu z materiálu masiv smrk, 14 ks latí. Maximální zátěž na rošt je 120 kg. Výška roštu je 7 cm.
Vhodné i pro pružinové a taštičkové matrace.

 

Lamelový rošt Flex expert R6
Cena: od 3 148,-Kč

V oblasti hlavy i nohou manuálně polohovatelný lamelový rošt s předpjatými lamelami. Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší pevnost) bukového dřeva. Lamely jsou ze dřeva sibiřské břízy. Rošt má ve střední části použity zesílené lamely i pouzdra. Ta jsou nejen výkyvná, ale i zvýšená, takže s matrací mnohem lépe spolupracují. Středový stabilizační popruh zabrání prolomení lamely při extrémním bodovém zatížení. Rám i lamely roštu jsou opatřeny karbonovou fólií, která dřevěné části lépe chrání proti atmosférickým vlivům a zároveň je šetrnější k potahu matrace. Polohovatelný rošt hlava - nohy. Impregnace 100 % přírodním levandulovým vonným olejem.

Lamelový rošt EVO mobil
Cena: od 11 020,-Kč

EVO mobil je elektricky polohovatelný lamelový rošt s předpjatými lamelami. Polohovatelný rošt 2x hlava 2x nohy. U modelu EVO mobil nezasahuje motorová část do úložného prostoruRám roštu je vyrobený z vrstveného bukového dřeva, které má větší pevnost. Lamely jsou ze dřeva sibiřské břízy a jsou zasazeny ve výkyvných, gumových a zdvojených pouzdrech. Nosná část roštu je impregnována 100% přírodním levandulovým olejem.

Lamelový rošt Flex mobil R6
Cena: od 8 272,-Kč

Elektrickým motorem polohovatelný lamelový rošt s předpjatými lamelami. Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší pevnost) bukového dřeva. Lamely jsou ze dřeva sibiřské břízy. Rošt má ve střední části použity zesílené lamely i pouzdra. Ta jsou nejen výkyvná, ale i zvýšená, takže s matrací mnohem lépe spolupracují. Středový stabilizační popruh zabrání prolomení lamely při extrémním bodovém zatížení. Rám i lamely roštu jsou opatřeny karbonovou fólií, která dřevěné části lépe chrání proti atmosférickým vlivům a zároveň je šetrnější k potahu matrace. Pokud si chcete komfort polohování opravdu užít, je tento rošt s el. pohonem jasnou volbou. Lamelový rošt polohovatelný s elektrickým pohonem. Impregnace 100 % přírodním levandulovým vonným olejem.

Laťkový rošt 5219 v rámu
Cena: od 750,-Kč

Pevný laťkový rošt v rámu je vhodný do všech typů postelí. Rošt do postele o rozměru 80 x 200 cm. Kvalitní laťoví rošt obsahující 14 ks latí z materiálu masiv smrk. Maximální zátěž na rošt je 120 kg. Výška roštu je 7 cm. Výhodná cena. Vhodné i pro pružinové a taštičkové matrace.

 

Laťkový rošt 5208
Cena: od 449,-Kč

Cenově výhodný pevný laťový rošt, kvalitní laťový rošt obsahující 14 latí. Rošt do všech typů postelí o rozměru 80 x 200 cm. Materiál masiv smrk, 14 ks latí je spojeno textilním stabilizačním popruhem.
Maximální zátěž na rošt je 120 kg.
Vhodné i pro  pružinové a taštičkové matrace.

Laťkový rošt 5209
Cena: od 449,-Kč

Kvalitní pevný laťkový rošt do postele o rozměru 90 x 200. Materiál masiv smrk, 14 ks latí je spojeno textilním stabilizačním popruhem. Maximální zátěž na rošt je 120 kg.
Vhodné i pro  pružinové a taštičkové matrace.