Dvoulůžkové postele

Postel N 147
Cena: od 6 945,-Kč

Dvoulůžko N 147 je vyrobené z LDTD materiálu. Tento materiál se snadno udržuje a proto je vhodný na všechny typy nábytku. Postel N 147 je díky své pevné konstrukci a vysoké ložné ploše vhodná pro zákazníky všech věkových kategorií. Výhodou postele je velký úložný prostor, možnost volby roštů a matrací. Velká nabídka dekorů umožní snadné sladění s vašim stávajícím nábytkem.

Postel N 146
Cena: od 6 776,-Kč

Dvoulůžko N 146 je vyrobené z LDTD materiálu. Tento materiál se snadno udržuje a proto je vhodný na všechny typy nábytku. Postel N 146 je díky své pevné konstrukci a vysoké ložné ploše vhodná pro zákazníky všech věkových kategorií. Výhodou postele je velký úložný prostor, možnost volby roštů a matrací. Velká nabídka dekorů umožní snadné sladění s vašim stávajícím nábytkem.

postel N 148

Postel N 148
Cena: od 6 776,-Kč

Dvoulůžko N 148 je vyrobené z LDTD. Tento materiál je vhodný pro veškerý nábytek do vaši ložnice. Postel je díky své variabilitě vhodná do všech domácností. Výhodou je velký úložný prostor, možnost volby typu roštu a matrace. Postel je svou výškou vhodná i pro seniory nebo osoby s pohybovým omezením. Předností nábytku z LDTD je snadná údržba. Velká nabídka dekorů vám umožní snadné sladění s vašim interierem.

nábytek z LDTD

Postel N 149
Cena: od 6 945,-Kč

Dvoulůžko N 149 je vyrobené z LDTD. Tento materiál je vhodný pro veškerý nábytek do vaši ložnice. Postel je díky své variabilitě vhodná do všech domácností. Výhodou je velký úložný prostor, možnost volby typu roštu a matrace. Postel je svou výškou vhodná i pro seniory nebo osoby s pohybovým omezením. Předností nábytku z LDTD je snadná údržba. Velká nabídka dekorů vám umožní snadné sladění s vašim interierem.

Postel Karla
Cena: od 3 810,-Kč

Praktické dvoulůžko Karla je vyrobeno z LDTD tl. 25 mm. Hrany jsou olepeny ABS tl. 2mm. Postel si můžete objednat ve 3 výškách a 3 šířkách. Postele široké 160 a 180 cm mají navíc střední vzpěru zpevňující rošt. Zvýšená verze postele je vhodná i pro seniory nebo osoby s pohybovým omezením.

Postel Nela
Cena: od 3 535,-Kč

Dvoulůžko NELA je vyrobeno z LDTD tl. 25 mm. Hrany jsou olepeny ABS tl. 2mm. Postel lze koupit ve 3 výškách a 3 šířkách. Postele široké 160 a 180 cm mají navíc střední vzpěru zpevňující rošt.

Dvoulůžko VIKTORIA
Cena: od 10 840,-Kč (bez matrací)

Máte-li rádi moderní nábytek, určitě vás zaujme dvoulůžko Viktoria. Vysoké prošívané čelo vám poskytne pohodlí při večerním odpočinku. Předností dvoulůžka je zvýšené lůžko a objemný úložný prostor.

Dvoulůžko ALICE
Cena: od 11 710,-Kč

Spojte příjemné s užitečným a pořiďte si dvoulůžko Alice, které vám poskytne  příjemné pohodlí a odpočinek. Navíc můžete využít praktický úložný prostor.

Dvoulůžko GITA
Cena: od 11 710,-Kč

Pohodlím i zajímavým designem vás zaujme dvoulůžko Gita. Dvoulůžko má praktický úložný prostor. Zvýšená ložná plocha přispívá ke snadnému vstávání z postele.

Postel DREAM
Cena od: 6 283,- Kč

Postele Dream nabízí širokou škálu dvoulůžek, jednolůžek a příslušenství. Výška bočnice je 45 nebo 50 cm, což umožňuje snadné a pohodlné vstávání. Postele jsou vyrobeny z kvalitního lamina tloušťky 36 a 25 mm, což zaručuje stabilní a pevnou konstrukci. Hrany jsou olepeny odolnou, 2 mm silnou ABS hranou.

Dvoulůžko REGINA
Cena: od 12 960,- Kč

Dvoulůžko Regina s úložným prostorem, pevně přičalouněnými matracemi a lamelovým roštem. Výhodou je zvýšená ložná plocha. Postel je vhodná pro seniory i osoby s pohybovým omezením. Vzhled postele dotváří dřevěné doplňky, které namoříme tak aby byly vhodným doplňkem k vašemu nábytku. 

dvojlůžko Karin

Dvoulůžko KARIN
Cena: od 11 710,-Kč

Dvoulůžko Karin s úložným prostorem, pevně přičalouněnými matracemi a lamelovým roštem. Rovné čelo a dřevěné nožky utváří příjemný vzdušný vzhled postele. Výhodou je zvýšená ložná plocha která usnadňuje vstávání z postele.

dvojlůžko Cobra

Dvoulůžko COBRA
Cena od: 17 250,-Kč

Pohodlná postel Cobra vás upoutá svým zajímavým designem.Vysoké čelo má nejen praktickou ale i estetickou funkci. Předností postele je netradiční vzhled hodící se k modernímu i klasickému nábytku.

dvojlůžko Mimi

Dvoulůžko MIMI
Cena od: 8 980,-Kč

Klasická čalouněná postel s velkým úložným prostorem a pevně přičalouněnými matracemi. Velký úložný prostor přístupný z boku postele. U dvoulůžka si můžete vybrat ze dvou typů matrace. Jednoduchá postel Mimi se hodí ke každému typu nábytku.

Dvoulůžko VANDA
Cena od: 11 930,- Kč

Dvoulůžko Vanda má pevně přičalouněné matrace k lamelovému rošty nebo k pevné desce.  Velký úložný prostor, přístupný  z boku postele a noční stolky (poličky). Mírně zaoblený tvar čela dodává lůžku vzhled hodící se ke klasickému nábytku.