Matrace

Matrace PARTNER BIOGREEN
Cena: od 10 700,- (AKCE 1+1)

Partnerská sendvičová matrace v akci z přírodních pěn Biogreen z rozdílnou tuhosti každé strany. Zelená strana je tuhá, hnědá strana je měkká. Matrace je vyztužená odvětraným a tuhým jádrem ze značkové pěny Eliocell. Matrace je dobrá volba pro toho, kdo hledá matrace s výrazně odlišnými stranami tuhosti. Potah Lyocell obsahuje přírodní vlákna z dřevní celulózy, která dobře absorbuje a odvádí vlhkost. U látky je použit prošev s vysokou gramáží dutého vlákna, které maximálně odvede případnou vlhkost z potahu, čímž se zvyšuje hygieničnost matrace. Potah je snímatelný a pratelný na 60 °C.

Matrace VISCO STAR
Cena: od 9 150,-Kč (AKCE 1+1)

Sendvičová matrace Viscostar ze značkových pěn Eliocell s rozdílné tuhostí z každé strany. Vyzónované, vyprofilované jádro zaručuje dostatečnou oporu lidského těla, vyrábí se ve výškách 16, 20 a 24 cm. Potah BAMBOO prošitý s PES vláknem – gramáž 200 g/m2; vrchní profil: viscoelastická - líná pěna ORANGE; spodní profil: antidekubitní deska ze značkové pěny ELIOCELL o hustotě 28 kg/m3 ; FYZIOSYSTÉM – 7 zón rozložení hmotnosti. Nosnost matrace je do 130 kg. ZÁRUKA 5 LET.

Přistýlka Visco
Cena: od 2 410,-Kč AKCE

Přistýlka Visco je tenká vrstva líné pěny o hustotě 50kg/m2 opatřená matracovým potahem. Používá se pro změkčení podkladové tuhé matrace, jako komfortní podložka pro spaní na rozkládacích sedacích soupravách, aby se zcelila plocha lůžka. Přistýlku si můžete objednat podle rozměrů vaši postele nebo rozkladu na sedací soupravě. Přistýlka se vyrábí ve výšce 6 a 8 cm. Snímatelný pratelný potah na 60°C.

 

Matrace JUNIOR RELAX
Cena: od 2 150,-Kč AKCE

Ekonomická matrace Junior relax v akci je ze značkové pěny ELIOCELL. Již svým názvem napovídá, že je určena pro děti. Příjemná tuhost zaručí dobrou oporu páteře a kvalitní spánek. Nevyprofilované, nevyzonované ložné plochy jsou žádoucí právě pro děti. Středový profil zaručuje dostatečné odvětrání jádra. Matrace lze objednat ve výškách 13, 16 a 20 cm, což nabízí uplatnění i do přistýlkových a patrových postelí, kde je požadavek na různou výšku matrací.

Matrace Natura hydrolatex
Cena: od 17 810,-Kč (AKCE 1+1)

Středně tvrdá luxusní taštičková matrace se 7 anatomickými zónami, které poskytují ideální oporu celému tělu. 7-zónové taštičkové jádro je tvořeno pružinami, které jsou uložené v netkané textilii. Vynikající vzdušnost matrace je zabezpečena roznášecí vrstvou z přírodního materiálu na jedné straně a na straně druhé deskou z kokosového vlákna. Vrchní a spodní deska je z prodyšné a velmi hygienické pěny Hydrolatex. Potah ORGANIC COTTON prošitý s Organickou bavlnou – gramáž 200 g/m2; vrchní a spodní deska: pěna HYDROLATEX; chránič pružiny: T3 – přírodní SEACELL vlákno, T4 – přírodní kokosové vlákno; střed: taštičková pružina; FYZIOSYSTÉM – 7 zón tuhosti. ZÁRUKA 5 LET.

Matrace Viscogreen lux
Cena: od 9 080,-AKCE

Matrace v akci Viscogreen lux je určená pro velké zatížení, a to až do 170 kg. Vrchní stranu tvoří viscoelastická přírodní pěna Viscogreen, která má výjimečnou tvarovou paměť a lépe reaguje na změnu teploty a tlaku a rychleji se přizpůsobuje změnám polohy těla během spánku. Podkladovou vrstvu tvoří odolná pěna Biogreen vyrobená z ricinového oleje a s přídavkem Aloe Vera pro větší hygieničnost. Potah Eucalyss prošitý línou pěnou ještě více zvyšuje komfort matrace. Vrchní potah EUCALYSS, prošitý s viskoelastickou – línou pěnou; v boku všitá 3D textílie; vrchní deska: komfortní viskoelastická pěna VISCOGREEN, spodní deska: komfortní pěna BIOGREEN, spodní potah EUCALYSS prošitý s PES vláknem – gramáž 300 g/m2. Uložení na všechny druhy roštů. NOSNOST 170 KG. ZÁRUKA 5 LET.

Matrace Zdeněk
Ceny: od 6 420,- (Akce 1+1)

Komfortní partnerská matrace, ze značkové pěny Eliocell za akční cenu. Vrchní strana vyniká příjemnou měkkostí, která se dobře přizpůsobí Vašim zádům a podrží Vaši páteř v optimální poloze. Spodní strana uspokojí zájemce o tvrdší spaní. Ideální pro partnery s rozdílnou váhou nebo požadavky na tuhost ležení. Matraci lze objednat ve výškách 16,20 a 24 cm. Exkluzivní potah Greentex s přírodními probiotiky zbavuje látku alergenů, pohlcuje vlhkost, čímž zabraňuje vzniku plísní. Odstraňuje zápach a škodlivé mikroorganismy. Splňuje všechny požadavky na hygienický a antialergický potah a současně je ošetřen proti roztočům. Potah je snímatelný a pratelný do 60 °C. Potah GREENTEX prošitý s PES vláknem – gramáž 200 g/m2; vrchní deska: značková pěna ELIOCELL o hustotě 25 kg/m3; spodní deska: značková měkčená pěna ELIOCELL o hustotě 25 kg/m3. Nosnost matrace do 120 kg. ZÁRUKA 3 ROKY.

Matrace Primátor Bio-ex
Cena: od 5 760,-Kč AKCE

Luxusní taštičková matrace se sedmi anatomickými zónami, které poskytují ideální oporu v oblasti hlavy, ramen, trupu, boku a nohou a tím zabezpečuje ideální oporu Vaši páteře. Sedmi zónové taštičkové jádro je tvořeno 250 kusy soudečkových pružin uložených v netkané textilii. Vynikající vzdušnost matrace je zabezpečena roznášecí vrstvou z přírodního materiálu Seasell na jedné straně a na druhé straně deskou z kokosového vlákna, a s použitím sedmi zónové 4 cm vysoké komfortní HR studené pěny. Potah Bamboo je utkán s příměsí přírodního bambusového vlákna, má atraktivním designem je příjemný na dotek a splňuje všechny požadavky na hygienický a antialergický potah je současně ošetřen proti roztočům. U látky je použit prošev s vysokou gramáží dutého vlákna, které maximálně odvede případnou vlhkost z potahu, čímž se zvyšuje hygieničnost matrace. Potah je snímatelný a pratelný.

Matrace Aquatic Mineral
Cena: od 6 410,-Kč AKCE

Velmi pohodlná Matrace s komfortní antibakteriální pěnou SANITIZED. Potah ALGUA prošitý s pěnou Supersoft a PES vláknem – gramáž 100 g/m2; vrchní profil: antibakteriální komfortní pěna SANITIZED; jádro matrace: komfortní značková pěna ELIOCELL o hustotě 25 kg/m3 – měkčená, komfortní značková pěna ELIOCELL o hustotě 25 kg/m3, spodní profil: značková pěna ELIOCELL o hustotě 28 kg/m3; FYZIOSYSTÉM – 7 zón tuhosti. Snímatelný pratelný potah na 40°C. Nosnost matrace do 130 kg. ZÁRUKA 4 ROKY.

Matrace NEROLI THERAPI
Cena: od 14 060,-Kč AKCE

Akční luxusní matrace vyrobená z pokrokových pěn. Pěna Neroli díky obsahu esenciálních olejů z květu pomerančovníku napomáhá klidnému spánku. Vzhledem k extrémní objemové hustotě má pěna vynikající životnost. Visco pěna Thermosilver na druhé funkční straně je zárukou vynikající ortopedičnosti, termoregulace a antibakteriálních vlastností. Potah Silktouch prošitý s línou pěnou dotváří jedinečný pocit luxusu, jenž je zřejmý při prvním kontaktu s matrací. Snímatelný pratelný potah na 40°C. Nosnost matrace je do 140 kg. ZÁRUKA 8 LET.

Matrace SPINALIS ORTOPEDIC
Cena: od 6 350,-Kč 

Matrace pro dokonalou podporu páteře a zádových svalů za akční cenu. Jádro matrace je vyprofilováno do tvaru lidské páteře. Speciální tvar se dokáže přizpůsobit individuálním proporcím těla. Roznášecí mezivrstva z kvalitní pěny Eliocell je zárukou optimální tuhosti. Matrace má dvě strany tuhosti. Na vrchní straně jen pružná pěna Nightfly, vyznačující se vysokou mírou komfortu a dlouhou životností. Na spodní, tužší straně, je značková pěna Eliocell, která výborně drží a podepírá páteř. Střed matrace tvoří anatomicky profilované a odvětrané jádro.

Matrace ERGOFLEX
Cena: od 5 760,-Kč ( AKCE 1+1)

Matrace Ergoflex se řadí do střední třídy, s použitím kvalitních materiálů poskytuje dobrý ortopedický standard. Střední vrstva pěny je profilována tak, že vytváří 7 anatomických zón. Potah Dryfast je zárukou dobré hygieny. Matrace se vyrábí ve třech variantách výšky a dvou různých tuhostech.
Nosnost matrace je do 130 kg. ZÁRUKA 3 ROKY.

Matrace AIR SPRING memory
Cena: od 12 250,-Kč ( AKCE 1+1)

Exkluzivní matrace s velmi dobře propracovaným jádrem, vyřezaným do pěnových pružin. Tato matrace nabízí celopěnovou variantu pro zákazníky, kteří si oblíbili klasické taštičkové matrace pro jejich komfort a vlastnosti dobrého odvětrávání.

Matrace SWISS ERGOFLEX
Cena: od 13 910,-Kč (AKCE 1+1) 

Matrace vyšší střední třídy, která díky vhodnému zónování a dokonalé skladbě materiálů jádra poskytuje tužší a velmi stabilní oporu páteře během spánku. Švýcarská pěna EvoPoreHRC je zárukou dlouhé životnosti, antibakteriální pěna s úpravou Sanitized pak zárukou dobré hygieny. Potah Lavender poskytuje uživateli příjemnou aromaterapii. Matrace s výborným poměrem výkon/cena. Nosnost matrace je do 130 kg. ZÁRUKA 5 LET.

Matrace KLASIK PLUS
Cena: od 2 980,-Kč AKCE

Základní sendvičová matrace za akční ceny, ze značkové pěny Eliocell o vyšší tuhosti a bezproblémové funkčnosti. Vyzónované, vyprofilované jádro zaručuje dostatečnou oporu lidského těla, vyrábí se ve výškách 16, 20 a 24 cm. Dvě tuhosti, potah Standart, snímatelný, pratelný do 60°C. Potah STANDARD prošitý s PES vláknem – gramáž 100 g/m2; vrchní profil: značková pěna ELIOCELL o hustotě 28 kg/m3; jádro matrace: značková pěna ELIOCELL o hustotě 25 kg/m3; spodní profil: značková pěna ELIOCELL o hustotě 25 kg/m3; FYZIOSYSTÉM – 5 zón rozložení hmotnosti Nosnost matrace je do 120 kg. ZÁRUKA 2 ROKY.

Matrace MÉDEO PLUS
Cena: od 6 130,-Kč AKCE

Luxusní měkčí matrace za akční cenu uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Vrchní strana je tvořena pěti zónovou vrstvou líné pěny, která při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svou tvrdost podle absorbování tepla a zaručuje přizpůsobení matrace jakémukoliv zatížení. Ideálně rovnoměrně podpírá tělo. Střední a spodní část tvoří HR studená pěny o vysoké hustotě, která je v prostřední části provzdušněná speciálními kanálky, které zároveň optimalizují pružnost a přizpůsobivost matrace Vaši páteři. Potah z potahové látky Aloe Vera je příjemný na dotek a je velmi odolný. Obsahuje látky, které působí na pokožku a pomáhají ji čistit a regenerovat. Je podšit klimatizační výplní.