Jednolůžkové postele

Jednolůžko Dream 5
Cena: od 5 638,-Kč

Postele Dream nabízí širokou škálu jednolůžek, dvojlůžek a příslušenství.Výška bočnice je 45 nebo 50 cm, což umožňuje snadné a pohodlné vstávání. Jednolůžko se vyrábí v šířce 80 a 90 cm. Postel Dream 5 má praktické čela ze tří stran. Postele jsou vyrobeny z kvalitního lamina tloušťky 36 a 25 mm, což zaručuje stabilní a pevnou konstrukci. Hrany jsou olepeny odolnou, 2 mm silnou ABS hranou.

Jednolůžko L2
Cena: od 4 405,-Kč

Jednolůžko L2  má zvýšenou bočnici. Postel je vyrobena z MDF tl. 25 mm. Hrana desky MDF je zaoblená a zalakovaná bezbarvým lakem. Do postele lze vložit jakýkoliv rošt ( laťkový, lamelový, polohovací). Postel má výškově nastavitelnou vzpěru roštu (35, 40, 45 cm) a proto je vhodná pro seniory a lidi s pohybovým omezením. Nosnost postele je 110 kg.

Jednolůžko L90
Cena: od 3 650,-Kč

Postel L90  je vyrobena z MDF tl. 25 mm. Hrana desky MDF je zaoblená, namořená a nalakovaná bezbarvým lakem. Do postele lze vložit jakýkoliv rošt ( laťkový, lamelový, polohovací). Postel má výškově nastavitelnou vzpěru roštu. (35, 40, 45 cm). Postel L 90 je vhodná pro seniory a lidi s pohybovým omezením. Nosnost postele L 90 je 110 kg.

Jednolůžko Dream 2
Cena: od 5 125,-Kč 

Jednolůžko Dream je vyrobeno z kvalitního lamina o síle 25 a 36 mm, hrany jsou olepeny 2 mm ABS hranou. Postel se vyrábí v šířce 80 a 90 cm. Možnost výběru ze dvou výšek 45 a 50 cm. Pohodlná a praktická postel Dream je vhodná i pro seniory a osoby s pohybovým omezením. Postel má praktické zvýšené boční čelo.

Válenda DINO
Cena: od 7 870,-Kč

Pohovka s úložným prostorem, dvěma čely a polohováním pod hlavou. Zajímavým prvkem u pohovky Dino je výsuvný noční stolek. U malého čela si můžete zvolit levé nebo pravé provedení. Matrace (PUR pěna) je pevně přičalouněná.

Válenda VZ 89
Cena: 3 400,-Kč čelo 1 440,-Kč

Praktická válenda s čelem, úložným prostorem a  pevně přičalouněnou matrací. Matraci si můžete vybrat ze tří variant - lamelový rošt + vrstvená matrace, pevná deska + PUR pěna nebo pružinová matrace. Jsme výrobci čalouněného nábytku a proto vám můžeme nabídnout úpravu rozměrů, zvolení tvaru čel a přidání nožek k válendě (chrom nebo dřevěné)

Válenda OTOMAN
Cena: od 5 590,-Kč

Oblíbená válenda s úložným prostorem, čelem a pevně přičalouněnou matrací. Možnost výběru ze tří variant matrací - lamelový rošt + vrstvená matrace, pevná deska + PUR pěna nebo pružinová matrace. K válendě si můžete objednat dekorační polštáře. Pokud vám nebude vyhovovat rozměr válendy nebo tvar čela rádi vám válendu upravíme podle vašeho přání.

Postel NELA
Cena od: 2 470,-Kč

Jednoduchá postel NELA je vyrobena z LDTD tl. 25 mm. Hrany jsou olepeny ABS tl. 2mm. Postel lze koupit ve 3 výškách a 3 šířkách. Postele široké 160 a 180 cm mají navíc střední vzpěru zpevňující rošt. Do postele je možné vložit jakýkoliv rošt běžných rozměrů.K postelím je možné objednat úložný prostor Ota. 

Rozkládací postel Flexi B
Cena: od 13 821,-Kč

Postel Flexi je ideální řešení do malého bytu, garsonky, chaty, chalupy, vhodné do dětských a studentských pokojů…
Rozkládací postel FLEXI – přes den pohovka, v noci kvalitní dvojlůžko.
Postele Flexi vyrábíme ve dvou variantách:
FLEXI A - se zvýšeným bokem ( možno volit pravou nebo levou variantu )
FLEXI B - s nízkými boky

Zásuvkový Box Dream
Cena: od 4 460,-Kč

Zásuvkový box je možné použít pod všechny typy jednolůžek Dream. Zásuvky jsou osazeny kuličkovým plnovýsuvem s nosností 30 kg.

Rozkládací postel Flexi A
Cena: od 14 140,-Kč

Postel Flexi je ideální řešení do malého bytu, garsonky, chaty, chalupy, vhodné do dětských a studentských pokojů…
Rozkládací postel FLEXI – přes den pohovka, v noci kvalitní dvojlůžko.

Postele Flexi vyrábíme ve dvou variantách:
FLEXI A - se zvýšeným bokem ( možno volit pravou nebo levou variantu )
FLEXI B - s nízkými boky

Jednolůžko N 141
Cena: od 2 880,-Kč

Kvalitní pohodlné jednolůžko N 141 je vyrobeno z lamina. Svou konstrukcí je vhodné i pro seniory a osoby s pohybovým omezením. Předností nábytku je snadná údržba a dlouhá životnost. Široká nabídka dekorů vám usnadní výběr jednolůžka tak, aby co nejlépe zapadalo do vašeho interiéru.

Úložný prostor Dream
Cena: od 2 387,-Kč

Úložný prostor je vhodný pod všechny typy jednolůžek Dream. Úložný prostor lze použít jen v kombinaci s výklopným roštem. Vyrábí se ve dvou výškách.

Přistýlka Dream
Cena: od 2 530,-Kč

Přistýlka je vhodná ke všem jednolůžkům Dream. Přistýlka Dream poslouží jako praktické lůžko v menších pokojích, vhodná i na každodenní spaní. Matrace pro přistýlku 195 x 80 x max. 17 cm.

Jednolůžko Dream 4
Cena: od 5 859,-Kč

Postele Dream nabízí širokou škálu jednolůžek, dvojlůžek a příslušenství.Výška bočnice je 45 nebo 50 cm, což umožňuje snadné a pohodlné vstávání. Jednolůžko se vyrábí v šířce 80 a 90 cm. Postel Dream 4 má praktické vysoké boční čelo. Postele jsou vyrobeny z kvalitního lamina tloušťky 36 a 25 mm, což zaručuje stabilní a pevnou konstrukci. Hrany jsou olepeny odolnou, 2 mm silnou ABS hranou.

Jednolůžko Dream 3
Cena: od 4 410,-Kč

Postele Dream nabízí širokou škálu jednolůžek, dvojlůžek a příslušenství.Výška bočnice je 45 nebo 50 cm, což umožňuje snadné a pohodlné vstávání. Jednolůžko se vyrábí v šířce 80 a 90 cm. Postele jsou vyrobeny z kvalitního lamina tloušťky 36 a 25 mm, což zaručuje stabilní a pevnou konstrukci. Hrany jsou olepeny odolnou, 2 mm silnou ABS hranou.

Jednolůžko N 139
Cena: od 2 880,-Kč

Pevná kvalitní postel N 139 je vyrobena z lamina. Svou konstrukcí je vhodná i pro seniory. Předností nábytku je snadná údržba a dlouhá životnost. Velký výběr dekorů vám usnadní sladění postele s ostatním nábytkem.

Jednolůžko Dream 1
Cena: od 4 410,.-Kč

Jednolůžko Dream je vyrobeno z kvalitního lamina o síle 25 a 36 mm, hrany jsou olepeny 2 mm ABS hranou. Postel se vyrábí v šířce 80 a 90 cm. Možnost výběru ze dvou výšek 45 a 50 cm. Pohodlná a praktická postel Dream je vhodná i pro seniory a osoby s pohybovým omezením. K postelím si můžete objednat úložné prostory, zásuvku nebo přistýlku.