Doplňky

Polštář Popular
Cena: od 710,-Kč

Polštář Popular je vyroben z viscoelastické – líné pěny s tvarovou pamětí, která je vylévaná do forem. Při tomto zpracování je dosaženo většího komfortu. Polštář má velikost, která ho předurčuje k širokému využití. Je určen pro každodenní spaní, ale výborně zastane i funkci „cestovního“ polštáře.
Rozměry: 52 x 30 x 11 cm.
Potahová látka: odnímatelný potah z látky VELUR, možnost praní.
Záruka 2 roky.

 

Přistýlka Visco
Cena: od 2 410,-Kč AKCE

Přistýlka Visco je tenká vrstva líné pěny o hustotě 50kg/m2 opatřená matracovým potahem. Používá se pro změkčení podkladové tuhé matrace, jako komfortní podložka pro spaní na rozkládacích sedacích soupravách, aby se zcelila plocha lůžka. Přistýlku si můžete objednat podle rozměrů vaši postele nebo rozkladu na sedací soupravě. Přistýlka se vyrábí ve výšce 6 a 8 cm. Snímatelný pratelný potah na 60°C.

Polštář London 
Cena: od 1 430,-Kč AKCE

Anatomický polštář London je  z viscoelastické – líné pěny s tvarovou pamětí, která je vylévaná do forem. Při tomto zpracování je dosaženo většího komfortu. Příčná perforace polštářů zajišťuje výbornou vzdušnost.
Potahová látka: odnímatelný potah z látky VELUR, možnost praní.
Rozměry: 72 x 42 x 12 cm
Záruka: 2 roky

Polštář Termopur
Cena: od 1 040,-Kč AKCE

Anatomický polštář Termopur je vyroben z viscoelastické – líné pěny s tvarovou pamětí, která je vylévaná do forem. Při tomto zpracování je dosaženo většího komfortu.
Potahová látka: odnímatelný potah z látky VELUR, možnost praní.
Rozměry: 60 x 39 x 11 - 6 - 8 cm
Záruka: 2 roky.

Polštář Paris
Cena: od 1 230,-Kč AKCE

Anatomický polštář Paris je vyrobený z viscoelastické – líné pěny s tvarovou pamětí, která je vylévaná do forem. Při tomto zpracování je dosaženo většího komfortu. Příčná perforace polštářů zajišťuje výbornou vzdušnost.
Potahová látka: odnímatelný potah z látky VELUR, možnost praní.
Rozměry: 60 x 43 x 10 - 11 cm
Záruka: 2 roky