Jídelní stoly

Stůl MORIS
Cena od: 3 102,-Kč

Jídelní stůl s možností výběru pevné a rozkládací varianty, široká nabídka odstínů moření. Stůl lze vyrobit v atypických rozměrech.

Stůl MAX 245
Cena: 9 638,-Kč

Jídelní stůl o rozměrech 165 x 85 cm. Možnost výroby na zakázku a velký výběr odstínů moření.

Stůl MAX MINI
Cena od: 5 178,-Kč

Jídelní stůl dodáváme v mnoha rozměrech. Možnost výroby na zakázku a velký výběr odstínů moření.

Stůl GASTRO
Cena od: 2 360,-Kč

Jídelní stůl dodáváme v mnoha rozměrech. Možnost výroby na zakázku a velký výběr odstínů moření.

Stůl KNIHA
Cena: 2 401,-Kč

Jídelní rozkládací stůl o rozměrech 90 x 68 cm. Možnost výroby atypického rozměru. Možnost výběru více odstínů moření.

 Stůl NEW YORK
Cena: 7 173,- Kč

Jídelní stůl New York dodáváme v řadě dezénů dle vzorníku. Deska stolu je vyrobena z kvalitní laminované desky (tloušťka 22 mm) opatřené odolnou plastovou hranou ABS, aby nedošlo k nechtěnému mechanickému poškození. Podnož jídelního stolu New York je z masivního buku, mořená a lakovaná do dezénu horní desky. Stůl je rozkládací a po rozložení vzniká ovál 140 x 100 cm.

Stůl BOSTON
Cena od: 2 408,- Kč

Jídelní stůl Boston dodáváme v řadě dezénú dle vzorníku. Tyto jídelní stoly  jsou vyrobeny z kvalitní laminované desky (tloušťka 22 mm) opatřené odolnou plastovou hranou, aby nedošlo k nechtěnému mechanickému poškození.

Stůl BERN
Cena od: 4 785,- Kč

Jídelní stůl Bern dodáváme v řadě dezénů dřevin. Stoly jsou vyrobeny z kvalitní laminované desky (tloušťka 18 mm), na bocích opatřené odolnou plastovou hranou, aby nedošlo k nechtěnému mechanickému poškození. Podnož jídelního stolu Bern tvoří centrální stolová noha o rozměrech 73 x 44 cm.

Stůl BERLÍN
Cena od: 4 018,- Kč

Jídelní stůl Berlín dodáváme v řadě dezénů dle vzorníku.Stoly jsou vyrobeny z kvalitní laminované desky (tloušťka 18 mm) opatřené kvalitní plastovou hranou, aby nedošlo k nechtěnému mechanickému poškození. Rohy stolové desky jsou zakulacené, nohy jsou z masivního bukového dřeva, mořeného a lakovaného do dezénu použité laminované desky.Jídelní stůl Berlín se vyrábí i v roztahovací verzi, s horní deskou o rozměrech 110 x 70 cm (po roztáhnutí 170 x 70 cm).

Stůl BARCELONA
Cena od: 3 682,-Kč
Jídelní stůl Barcelona je vyroben z kvalitní laminované desky (tloušťka 18 mm) opatřené kvalitní plastovou hranou ABS, aby nedošlo k nechtěnému mechanickému poškození. Stůl má zakulacené rohy, nohy stolu jsou z masivního bukového dřeva.Jídelní stůl Barcelona se vyrábí  i v roztahovací verzi, s horní deskou o rozměrech 120 x 80 cm (po roztáhnutí 180 x 80 cm).

Stůl TOLEDO
Cena od: 4 054,-Kč 

Jídelní stůl Toledo dodáváme v řadě dezénů. Stoly jsou vyrobeny z kvalitní laminátové desky (tloušťka 18 mm), na bocích opatřené kvalitní plastovou hranou, aby nedošlo k nechtěnému mechanickému poškození.Jídelní stůl Toledo se vyrábí i v roztahovací verzi, s horní deskou o rozměrech 110 x 70 cm (po roztáhnutí 170 x 70 cm).

Stůl HALLE
Cena od: 3 443,-Kč

Jídelní stůl Halle dodáváme v dezénech dřevin dle vzorníku. Stoly jsou vyrobeny z kvalitní laminované desky (tloušťka 18 mm) opatřené odolnou plastovou hranou, aby nedošlo k nechtěnému mechanickému poškození. Nohy stolu jsou z masivního buku, mořeného a lakovaného do dezénu laminované desky.Jídelní stůl Halle se vyrábí v roztahovací verzi, s horní deskou o rozměrech 70 x 70 cm (po roztáhnutí 120 x 70 cm.

Stůl MADRID
Cena: 3 149,-Kč
Jídelní stůl Madrid dodáváme v řadě dezénů. Stoly jsou vyrobeny z kvalitní laminované desky (tloušťka 18 mm) opatřené odolnou plastovou hranou, aby nedošlo k nechtěnému mechanickému poškození. Rohy stolů jsou zakulacené. Nohy stolů jsou z masivního bukového dřeva s povrchovou úpravou adekvátní použité laminované desce.

Stůl VIGO
Cena: 2 782,- Kč
Jídelní stůl Vigo dodáváme v řadě dezénů. Stoly jsou vyrobeny z kvalitní laminované desky (tloušťka 18 mm) opatřené kvalitní plastovou hranou ABS, aby nedošlo k nechtěnému mechanickému poškození. Nohy stolu jsou z masivního buku s povrchovou úpravou adekvátní použité laminované desce.

Stůl OLIVER
Cena: 8 788,- Kč
Jídelní stůl OLIVER dodáváme v řadě dezénů dle vzorníku. Exkluzivní stůl s horní deskou tloušťky 55 mm z kvalitní laminované desky opatřené odolnou hranou ABS, nohy stolu jsou z masivního buku profilu 90x90 mm.

Stůl PATRIK
Cena od: 4 366,- Kč

Jídelní stůl PATRIK dodáváme v řadě dezénů dle vzorníku. Stůl je vyroben z kvalitní laminované desky (tloušťka 36 mm), opatřené kvalitní plastovou hranou, aby nedošlo k nechtěnému mechanickému poškození.

Stůl HELENA
Cena od: 2 975,- Kč
Jídelní stůl Helena dodáváme v řadě dezénů dle vzorníku. Stoly jsou vyrobeny z kvalitních laminovaných desek opatřených kvalitní plastovou hranou ABS, aby nedošlo k nechtěnému mechanickému poškození.

Stůl HEKTOR
Cena od: 2 975,- Kč

Jídelní stůl Hector dodáváme v řadě dezénů dle vzorníku. Stoly jsou vyrobeny z kvalitních laminovaných desek, opatřených kvalitní plastovou hranou ABS, aby nedošlo k nechtěnému mechanickému poškození. Podnož jídelního stolu Hector tvoří centrální stolová noha.Jídelní stůl Hector vyrábíme i v roztahovací verzi. Můžete si vybrat celkem ze tří rozměrů horní desky, a to 110 x 70 cm (po roztáhnutí 150 x 70 cm), nebo 120 x 80 cm (po roztáhnutí 160 x 80 cm), nebo 130 x 85 cm (po roztáhnutí 170 x 85cm).