Nábytek do kuchyně

Lavice BIG BOX
Cena: 9 278,- Kč
Tento jídelní set nabízíme v devíti dekorech dřevin a v různých potahových látkách.Již název BigBox mluví za vše - tento typ rohové lavice se vyznačuje mimořádně velkým úložným prostorem, který určitě využijete.

Lavice HEKTOR
Cena: 10 740,- Kč
Tuto lavici nabízíme v devíti dekorech dřevin a v různých potahových látkách. Rohovou jídelní lavici HEKTOR nabízíme v 81 velikostech po 10ti centimetrech (viz.technické listy).

Lavice BADEN
Cena: 10 941,- Kč
Rohovou lavici Baden nabízíme v devíti dekorech dřevin a v různých potahových látkách.Rohovou lavici nabízíme v mnoha velikostech po 5ti centimetrech (viz. technické listy).

Lavice SEVILLA 
Cena lavice: 10 304,-Kč
Rohovou lavice Sevilla nabízíme v devíti dekorech dřevin a v různých potahových látkách.Rohovou lavici nabízíme v mnoha velikostech po 5 ti centimetrech (viz. technické listy).

Lavice DORTMUND
Cena: 10 263,- Kč
Rohovou lavice Dortmund nabízíme v devíti dekorech dřevin a v různých potahových látkách.Rohovou lavici nabízíme v mnoha velikostech po 5ti centimetrech (viz. technické listy).

Lavice MADRID
Cena: 11 033,- Kč
Rohovou lavici MADRID vyrábíme v devíti dekorech dřevin a v různých potahových látkách.Rohovou lavici nabízíme v mnoha velikostech po 5ti centimetrech (viz. technické listy).

Lavice BERN
Cena: 9 989,- Kč
Rohovou lavice Bern  nabízíme v devíti dekorech dřevin a v různých potahových látkách.Rohovou lavici nabízíme v mnoha velikostech po 5ti centimetrech (viz. technické listy).

Lavice BERLÍN
Cena: 9 595,-Kč
Rohovou lavice Berlín nabízíme v devíti dekorech dřevin a v různých potahových látkách.Rohovou lavici nabízíme v mnoha velikostech po 5ti centimetrech (viz. technické listy).

Lavice RARIS
Cena: 10 265,-Kč
Rohovou jídelní lavici PARIS nabízíme v devíti dekorech dřevin a v různých potahových látkách.Rohovou lavici nabízíme v 81 velikostech po 10ti centimetrech (viz. technické listy).

Lavice HELENA
Cena: 9 969,- Kč
Tento jídelní set nabízíme v devíti dekorech dřevin a různých potahových látkách.Rohovou lavici nabízíme v 81 velikostech po 10ti centimetrech (viz. technické listy).

Stůl MORIS
Cena od: 3 102,-Kč

Jídelní stůl s možností výběru pevné a rozkládací varianty, široká nabídka odstínů moření. Stůl lze vyrobit v atypických rozměrech.

Stůl MAX 245
Cena: 9 638,-Kč

Jídelní stůl o rozměrech 165 x 85 cm. Možnost výroby na zakázku a velký výběr odstínů moření.

Stůl MAX MINI
Cena od: 5 178,-Kč

Jídelní stůl dodáváme v mnoha rozměrech. Možnost výroby na zakázku a velký výběr odstínů moření.

Stůl GASTRO
Cena od: 2 360,-Kč

Jídelní stůl dodáváme v mnoha rozměrech. Možnost výroby na zakázku a velký výběr odstínů moření.

Stůl KNIHA
Cena: 2 401,-Kč

Jídelní rozkládací stůl o rozměrech 90 x 68 cm. Možnost výroby atypického rozměru. Možnost výběru více odstínů moření.

 Stůl NEW YORK
Cena: 7 173,- Kč

Jídelní stůl New York dodáváme v řadě dezénů dle vzorníku. Deska stolu je vyrobena z kvalitní laminované desky (tloušťka 22 mm) opatřené odolnou plastovou hranou ABS, aby nedošlo k nechtěnému mechanickému poškození. Podnož jídelního stolu New York je z masivního buku, mořená a lakovaná do dezénu horní desky. Stůl je rozkládací a po rozložení vzniká ovál 140 x 100 cm.

Stůl BOSTON
Cena od: 2 408,- Kč

Jídelní stůl Boston dodáváme v řadě dezénú dle vzorníku. Tyto jídelní stoly  jsou vyrobeny z kvalitní laminované desky (tloušťka 22 mm) opatřené odolnou plastovou hranou, aby nedošlo k nechtěnému mechanickému poškození.

Stůl BERN
Cena od: 4 785,- Kč

Jídelní stůl Bern dodáváme v řadě dezénů dřevin. Stoly jsou vyrobeny z kvalitní laminované desky (tloušťka 18 mm), na bocích opatřené odolnou plastovou hranou, aby nedošlo k nechtěnému mechanickému poškození. Podnož jídelního stolu Bern tvoří centrální stolová noha o rozměrech 73 x 44 cm.