Nábytek

Komoda Lima 1
Cena: od 2 180,-Kč

Praktická komoda Lima 1 nabízí prostor pro uložení menších věcí do zásuvek a větších kusů do skříněk. Komoda Lima je vyrobena z DTDL 16 mm, hrany ABS. Zásuvky jsou osazené na kuličkových pojezdech GTV s vyšší nosnosti. Součástí jsou stříbrné nožičky z PVC.

Komoda Lima 4
Cena: od 3 270,-Kč

Moderní kombinovaná komoda Lima 4 vám poskytne dostatek prostoru k uložení vašich věcí. Snadnou manipulací se zásuvkami umožní kvalitní kuličkový systém GTV. Komoda je vyrobená z DTLD  16 mm. Součástí jsou stříbrné nožky z PVC.

Komoda Lima 3
Cena: od 2 545,-Kč

Zásuvková komoda Lima 3 je praktická pro uložení velkého množství menších kusů prádla. Pohodlnou manipulaci umožní zásuvky, které jsou osazené na kuličkových pojezdech GTV s vyšší nosnosti. Komoda Lima je vyrobena z DTDL 16 mm a ohraněná ABS páskou. Součástí komody jsou stříbrné nožičky z PVC.

Komoda Lima 2
Cena: od 2 730,-Kč

Kombinovaná komoda Lima 2 je praktickým doplňkem do vašeho bytu. Komoda Lima je vyrobena z DTDL 16 mm a ohraněná ABS páskou. Zásuvky jsou osazené na kuličkových pojezdech GTV s vyšší nosnosti. Součástí jsou stříbrné nožičky z PVC.

Psací stůl C 003
Cena:1 579,-Kč

Stůl je vyrobený z voštiny 3,8 cm, lamino 1,8 cm, ABS 0,2 cm, s  výsuvem na klávesnici. Možný výběr z více dekorů.

Psací stůl C 006
Cena: 2 595,-Kč

Stůl je vyrobený z voštiny 3,8 cm, lamino 1,8 mm, ABS 0,2 cm, chromová úchytka (povrchová úprava satin).Stůl má výsuv  pro klávesnici. Možnost výběru z více dekorů

Sedací vak MÍČ
Cena: 2 067,-Kč

Sedací vak MÍČ je vybaven dvojitým uzávěrem, díky kterému lze sypký polystyren odebírat nebo doplňovat a přizpůsobit tak vak potřebám uživatele.

Sedací vak KŘESLO
Cena: 2 880,-Kč

Sedací vak ve tvaru KŘESLA s dvojitým skrytým uzávěrem. Výplň tvoří bílé předpěněné polystyrenové EPS kuličky, splňující vyhlášku Ministerstva zdravotnictví o hygienických požadavcích, které lze odebírat nebo doplňovat a přizpůsobit tak vak potřebám uživatele.

Skříně a komody TREND

Sektorová řada Trend je rozsáhlý nábytkový systém, který svou variabilitou, funkčností, designem uspokojí každého zákazníka.Trend se vyrábí ve čtyřech variantách které se liší provedením čelních ploch - LAMINO, PROLIS, LAK, MIRROR GLOSS.

Stůl PC 08
Cena: 1 945,-Kč

Psací stůl PC 08 je vyrobený z LTD o síle 18 mm, horní deska z LTd 25 mm. Hrany ABS 2mm.

Psací stůl PC 07
Cena: 1 245,-Kč

Psací stůl PC 07 je vyrobený z LTD o síle 18 mm, horní. Hrany ABS 1mm.