Akce lamelové rošty
Akce cena Double expert T5: od 1 798,-Kč
Akce cena Double T5: od 1 140,-Kč
Akce cena Double NV: od 2 330,-Kč
Akce cena Double BV: od 2 330,-Kč
Akce cena Double mobil T5: od 4 326,-Kč

Kvalitní lamelové rošty za akční ceny s možností úpravy na míru.

Double expert T5  lamelový rošt je v oblasti hlavy i nohou manuálně polohovatelný s předpjatými lamelami. Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší pevnost) bukového dřeva. Lamely jsou ze dřeva sibiřské břízy. Rošt disponuje nastavením tuhosti ve střední části – díky posuvným „opaskům“ a zdvojeným lamelám. Středový stabilizační popruh zabrání prolomení lamely při extrémním bodovém zatížení. Polohovatelný, hlava-nohy-T5, zpevňující popruh uprostřed. Pouzdra jsou výkyvná, gumová, zdvojená.

Double NV 
 v oblasti hlavy i nohou manuálně polohovatelný lamelový rošt s předpjatými lamelami. Systém umožňující přístup do úložného prostoru zdvihnutím polohovací části. Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší pevnost) bukového dřeva. Lamely jsou ze dřeva sibiřské břízy. Rošt disponuje nastavením tuhosti ve střední části – díky posuvným „opaskům“ a zdvojeným lamelám. Středový stabilizační popruh zabrání prolomení lamely při extrémním bodovém zatížení. Polohovatelný, H-N-T5, zpevňující popruh uprostřed. Vhodný pro postele s úložným prostorem - přístup od noh.. Pouzdra jsou výkyvná, gumová, zdvojená.

Double T5 
  lamelový rošt s předpjatými lamelami. Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší pevnost) bukového dřeva. Lamely jsou ze dřeva sibiřské břízy. Rošt disponuje nastavením tuhosti ve střední části – díky posuvným „opaskům“ a zdvojeným lamelám. Středový stabilizační popruh zabrání prolomení lamely při extrémním bodovém zatížení. Zpevňující popruh uprostřed, pouzdra výkyvná, gumová, zdvojen.

Double BV 
  lamelový rošt s předpjatými lamelami. S bočním výklopem  - systém umožňující přístup do úložného prostoru z boku.Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší pevnost) bukového dřeva. Lamely jsou ze dřeva sibiřské břízy. Rošt disponuje nastavením tuhosti ve střední části – díky posuvným „opaskům“ a zdvojeným lamelám. Středový stabilizační popruh zabrání prolomení lamely při extrémním bodovém zatížení. Zpevňující popruh uprostřed, boční výklop,pouzdra výkyvná, gumová, zdvojená. Vhodný pro postele s úložným prostorem přístup z boku.

Double mobil T5 elektrický polohovatelný lamelový rošt, 2H-2N-T5. Pohodlí za akční cenu ocení každý kdo si chce zpříjemnit chvilky odpočinku. Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší pevnost) bukového dřeva. Lamely jsou ze dřeva sibiřské břízy. Rošt disponuje nastavením tuhosti ve střední části – díky posuvným „opaskům“ a zdvojeným lamelám. Středový stabilizační popruh zabrání prolomení lamely při extrémním bodovém zatížení. Zpevňující popruh uprostřed, pouzdra výkyvná, gumová, zdvojen.